Pragos auto s.r.o. - pragos,škoda,veterán,veteráni,veterány,auta,renovace

Domů
VETERÁNI ŠKODA
 

Ano, těšíme se na volby


ANO, TĚŠÍME SE NA VOLBY A VĚŘÍME NA ZÁSADNÍ ZMĚNU POLITIKY :

Jediný zastupitel Prahy za SZ  se ozval na připomínku k úklidu. Neuvěřitelné, že ti politici drzouni vč.primátora se vůbec neozvou (zákonná lhůta je měsíc).  A potvrdil mi opět realitu ODS :   

From:
Štěpánek Petr [P4]
Vazeny pane Vaněčku, užíváni fukerů vířících prach rozporuji na radnici neustále. Bohužel různe protekčni firmy ODS takto pracují stále. Doufám, že v příštich volbách nastane zásadni změna. 
Zdravím Petr Stepanek


KOMU :  Šplíchal Marek [P4]; katerina.zemanova@cityofprague.cz; info@praha.eu; posta@cityofprague.cz; redakce.portal@cityofprague.cz; Bohuslav.Svoboda@cityofprague.cz; Ivana.Brtnova@cityofprague.cz; Martina.Kluchova@cityofprague.cz; Petra.Necaskova@cityofprague.cz; Daniela.Podhradska@cityofprague.cz; Kolaříková Soňa [P4]; martina.grunerova@cityofprague.cz; jiri.bend@praha4.cz; Kotvová Iva [P4]; Štěpánek Petr [P4]; martin.dudek@ceskydomov.cz; Plíšek Martin [P4]; Juriš Radek [P4]; Krejčová Drahoslava [P4]; Choděra Jan [P4]

REALITA
  "úklidu" listí na chodnících  P4
22.11.2011   13.45    ÚKLID LISTÍ na chodnících magistrátem (asi TSK)  v PRAZE 4,  ul. V ROVINÁCH  : 
 

1/  CO ZBYDE NA CHODNÍKU BORDEL + LISTÍ  SE ODFOUKÁVÁ Z CHODNÍKU NA TRÁVU !!!   MÁME SVĚDKY, z oken jsme neuvěřitelnost pozorovali + FOTKY.
2/  OHROMNÝ VYSAVAČ LISTÍ A PRACHU AŽ NA KORBU VOZU ! ROZVÍŘUJÍCÍ PRACH 20m DALEKO - super zjednodušení práce !!!

 

Ani po výzvě na místě pracovníci nenapravili a pokračovali klidně dál.

Nahlášeno na emaily  + :
Zelená linku P4      - doporučují volat TSK - ale nás nezajímá nějaká soukromá firma !
Zelená linka Prahy - nikdo neumí vzít tel.  - nechán vzkaz (ani před týdnem na jiné opakující se problémy v okolí nikdo neodpověděl. 

 

NEKONČÍCÍ VLÁDA rozkladných šmejdů ODS, po obou prohraných volbách pokračující dál a my Češi neumí toto lidské zlo vykopat na smetiště dějin..... 
V.Vaněček

PRAGOS
Na Strži 35
Praha 4 - 14000
Česká Republika
Návštěvy prosíme po email přípravě!