Pragos auto s.r.o. - pragos,škoda,veterán,veteráni,veterány,auta,renovace

Domů
VETERÁNI ŠKODA
 

ÚTOK NA KLAUSE - VAROVÁNÍ PRO POLITICKOU ŽUMPU


Vnímavý člověk cítí, že se odehrál útok na politika ze zcela nových pohnutek  - totálního zklamání ze života v této zemi, kde leta vládnoucí politici jsou lidským odpadem.
Je šancí, že i tento incident pohne konečně s bandou tupců, kteří drze vládnou bez mandátu, myslí si, že jsou nedotkutelní a trvale ničí národ, lidem radost ze života a smysl žít.  Ale snad to brzo skončí....

Klaus mě překvapil v jednom -  konečně asi díky šoku z něj vypadlo - po 15 letech po Havlovi - že v zemi je blbá nálada.


- Důchodci s ukradeným obyčejným štěstím v klidu a úctě žít, s počítáním každé koruny s vyhlídkou na zrušení regulace nájemného a skončení na ulicích apod.
- Mladá generace (máme s tím zkušenosti) nemá moc šancí ve vykradném školství studovat, jak se jedná uboze a nevýchovně s nimi např. při přijímačkách...
- Střední generace ve stále se rozvírajících nůžkách a špekulování jak přežít, místo hodnotného žití s tvorbou hodnot.

Kdybych byl darebák, tak jako podnikatel volím pravici, která vytváří fantastické podmínky pro tuto sortu. Daně jako s.r.o. jsem platil před pár lety 26%. Letos jen  19 %  !!!  Živnostníkům má účetní se znechucením vrací desítky tisíc za minulý rok (snížení daní). A důchodcům seberou 300,- měsíčně.  Národ to snad vůbec netuší !!!  

Jsem slušný, ne prázdný či zlý člověk a proto již dlouho nevolím "pravičáky" typu posledních 20 let - tedy duchaprázdné a velmi mazané zloděje. V čele s rozmnělňovačem, narcisem a rozkladem na Hradě. Mimo jiné např. jeho synáček Klaus jr. dostal od nás všech pro jeho soukromou firmu - školu (jak jinak než ofiko) 100 mil Kč ! 

Vím, že nejsem prostě typický podnikatel....
V.Vaněček

Co řekl útočník Pavel Vondrouš, za tím 100% stojím i já :

TATO DOBA UMĚLE ROZDĚLUJE LIDI NA DVĚ SKUPINY "OTROKY A DOZORCE".
KAPITALISTICKÝ NÁTLAK NA SPODNÍ VRSTVU OBYVATEL SE STÁLE STUPŇUJE, LEGÁLNÍ UTISKOVÁNÍ, KŘIVDY A BEZPRÁVÍ SE STALO BĚŽNOU SOUČÁSTÍ VŠEDNÍHO ŽIVOTA.

PRAGOS
Na Strži 35
Praha 4 - 14000
Česká Republika
Návštěvy prosíme po email přípravě!