Pragos auto s.r.o. - pragos,škoda,veterán,veteráni,veterány,auta,renovace

Domů
VETERÁNI ŠKODA

2016 - CO NÁS ČEKÁ


 2016   ROK OHNIVÉ OPICE : 

- Hbitá, bystrá, inteligentní opice se nikdy nevzdává, zkouší všechny možnosti a nedá pokoj. 
- Vzrušující zábavná doba, příležitost každému ! 
- Mnoho šancí, úspěchů, 
nápadů i realizace. 
- Velký posun vpřed, vynalézavá řešení, moudrost, uvážlivost, klid, prosperita a komfort.   
- Optimismus, nekonfrontace, tvořivost, bystrost, vynalézavost i prohnanost opice jsou úžasné.  
- Hrozí jen různé přírodní katastrofy.
- Po letech vytřeštěnosti, ztráty vnitřního štěstí a vyrovnanosti přichází ozdravná doba. 2014 byl zlomový probuzením, 2015 náročným konáním, 2016 přijímáním nových životů. Zklidňujeme se, začínáme normálně žít, není to samozřejmě snadné, chce to trpělivost a pomáhat těm co jsou ve vývoji pozadu. Ani socialismus nám nedal tolik zabrat....

LETOS POSLEDNÍ ÚŽASNÉ BODY mých 2 příměrů polistopad. vývoje :

NĚKDO "KOMAT " :
- Vytřeštěnost - pobíhání mezi domovem a prací se zavázanýma očima 
- Nehoda - např. poražení autem
- Komat a odvoz do nemocnice 
- Probuzení z komatu po 20 letech - úžasné, ale bolestivé a pracné = šok, přijmout realitu, chtít žít, vstát, uzdravit, rozhodnout co dál, obnovit kontakty s venkovním světem
- Uzdravení 
- Vydat se z nemocnice domů - rozhodnout se správně kam !  Tedy jít opět do normálního způsobu života jako kdysi.
- Dorazit domů - opět žít šťastně, vyrovnaně, lidsky, s hodnotami, pokorou, úctou, s lidmi, prostě normálně jako kdysi !

NĚKDO "KŘEČČÍ KOLEČKO" :
- Odchod z domova za výdělkem bez přemýšlení a rozloučení jako v transu, že život je jinde a nežili jsme dosud.
- Nalezení areálu s křeččími kolečky v pustině za městem mimo civilizaci
- Vlezení do křeččího kolečka a běháním vyrábět nic a čučet jen na příčky pod nohama, dočasná naplněnost. Majitelé areálu nás krmili za běhu ale postupně mizeli.
- Zadření koleček - konečně vykulený pohled ven, překvapení co tu dělám, že venku je vlastně svět ! Rozpomínání se na minulost a rodinu, své město jako na nějaký sen.
- Rozhodnutí vystoupit z kolečka na zem - potkávat další probuzené, poradit se co dál, uvědomit si, že máme vlastně kdesi domov a že jsme zde žili neautentický život.
- Opustit areál koleček, vydat se na dlouhou cestu domů - uvědomit si kde to vůbec je a po cestě objevovat opět normální svět a život
- Dorazit domů, opět žít šťastně, vyrovnaně, lidsky, s hodnotami, pokorou, úctou, s lidmi, prostě normálně jako kdysi !

A pak jsou šťastlivci, kteří odolali a normálně žili nonstop. Pár jich znám. Ani já mezi ně nepatřím :-)
Václav Vaněček


 2015   rok DŘEVĚNÉ KOZY 

Po překotném roku 2014 nás čeká klidnější období. Koza je symbolem mateřství, klidu, pokoje a harmonie !!! 
Máme se vézt na vlně vrcholů, úspěchů, slávy z roku 2014
Pozitivní změny, spokojenost, pohoda, klid, mírumilovnost. Bez ohledu na nebezpečí je Koza v nitru šťastná a má dobrou náladu.
- Poklidný rok krásy, lásky romance, seznamování, nových milostných vztahů

 

- Mezilidské vztahy silné, plné i nových možností.
Konflikty dříve vzniklé asi neskončí, vyhýbat se konfliktům, boji, hádkám. Letos se snáší hůře...
Přepracovanost končí, věci plynou v bezpečném sepětí s časem.  
- Zakořeněnost, ctění tradic, úcta k hodnotám.
Překvapení, příležitosti pro připravené prožít nové, nápady v podnikání
- Fyzické zdraví zlepšení, začneme na zdraví myslet.
- Úspěchy lidí v oblastech vědy a umění. Vznik úžasných uměl.děl, vědecké objevů, zejména v chemii a lékařství
- Opusťme slovo „VÍC“ jenž je základem kapitalismu. Nejznámější věštírna v Delfách má 2 nápisy úspěchu i štěstí : „Poznej sám sebe“ a „Ničeho příliš“.
TOTO VŠE SE SPLNILO = Rozhodně to byl rok extrémně akční, přelomový - konec přežívání, vyvrcholení ať úspěchů tak i mnoha propadů.  Plné otevření se realitě světa a sobě. Tolik lidí tak zatížených hledáním nových hodnot, směru a smyslu dlouho nebylo. ALE TOTO VŠE JE V DŮSLEDKU POZITIVNÍ - PROSTĚ OPĚT NORMÁLNĚ KLIDNĚ ŽÍT ! Chce to tedy trpělivost a postavit se vědomě k tomuto všemu a v klidu na sobě pracovat, nezmatkovat a brát to jako skvělou dobu. Prostě konec "křeččích nesmyslných koleček". Věřím, že dle všech příznaků z celého okolí (lidí blízkých, cizích i celé společnosti) již toto nastává. Tolik usměvů a slušnosti mezi lidmi je úžasně poslední měsíce ! A to samé pozitivní ve státě - jako hodně aktivní občan vnímám denně obrodu - nové zákony, instituce, vedení, politiku. Ale chce to odhodit české destrukční noviny, ty jsou super rozklad lidských duší a negativismem. Ještě tak normální tituly jsou ty okrajové a levicové, ale ty nikde naservírované po stolech restaurací nenajdete, to není samozřejmě náhoda. Milionáři se dnešních změn děsí. Končí jejich bezduchá doba a vykořisťování. Je to skvělé, nicméně mysleme na ty chudé, kteří se z bídy jen tak brzy nedostanou. 60% domácností jede v ČR od výplatě k výplatě, mladí již myslí a spoří na důchody (!), apod. šílenosti, o důchodcích nemluvě. Tedy RADUJME SE, KAŽDÁ PŘELOMOVÁ DOBA JE TĚŽKÁ, ALE JDEME DO NORMÁLNÍCH ČASŮ PO LETECH BLÁZNĚNÍ A PACHTĚNÍ ZA NIČÍM Lach met open mond 

 2014 
Velmi silný rok, začátek pozitivních změn. Většina z nás cítí, že je to opravdu náročné, tolik vystresovaných lidí, nestíhání. Na jedné straně úžasné nalézání nových hodnot, cílů a smyslu, ale ještě neopuštění starých a proto takové zahlcení.  Vědomě s tímto pracovat, nebýt vlečen, udělat si pořádek ve svém životě, hodně toho vypustit a novému se v pohodě věnovat, ZKLIDNIT SE a prostě začít žít normálně :-)

- Obrovský potenciál k akci, aktivitě. 
- P
lný výzev. Při řešení problémů však nezapomeňte na praktičnost, flexibilnost a kreativitu. 
Štěstí přeje připraveným.
- Není to rok na přemýšení, dumání, č rozjímání. Toho jsme měi využt v roce 2013. Přemýšlení chce čas a toho v 2014 moc mít nebudete. Rychlost může být opravdu velká. Kůň vám dodá hodně síly k tomu, abyste dosáhli úspěhu, dostali se na vrchol. Ale pokud nebudete připraveni, budete koně zdržovat, udělá vše pro to, aby se od vás osvobodil a rozdupá vás jen pro to, aby mohl sám volně běžet kam se mu zachce. Jak se říká: štětí přeje připraveným. Pokud tedy jste připraveni, máte svoji jasnou vizi, víte za čím chcete jít, pak 2014 je tím pravým rokem, kdy se do toho máte vrhnout s veškerou vervou.  

- Je rychlý, expanzivní a bujný. Prořítíme se jím cvalem. Kůň boří cokoli staré, slabé nebo pomalé. Nebude ani minuta času na sezení v koutě - vládne nadšení, divokost a rychlost - naskočte na tuhle vlnu, jinak se utopíte. Zastavíme-li se nebo zpomalíme-li, můžeme se dostat koni pod kopyta a další dění si dokážeme domyslet. 
- Tvrdá práce a kreativní inovace budou mít dlouhodobý pozitivní dopad. 
- Nepřeceňujme ale své síly , nebojte se požádat o pomoc.
- Týmová spolupráce. Pokud se chcete prosazovat, dělejte to v týmu. Báječné je cestování, večírky a společenské akce. Kůň má rád úzké rodinné vztahy. Pokud se vrhnete do akcí se svou rodinou, může vám to přinést zaímavé výsledky a to nejen na poli osobních vztahů.

- Nebýt hlavně sám. Ve vzduchu je navíc láska. Samota v tomto období je nepříjemná a bude vás jen a jen nutit o něčem přemýšlet.
- Odmění všechny s čestným smýšlením a smyslem pro disciplínu, tu má kůň rád.

- Upřímní a otevření ve svých citech. Mohou na povrch vyplavat různá tajemství a temné stránky lidské povahy. S upřímností však se dočkáte mimořádné odměny ve formě svobody a uzdravení.
- Nazývá věci pravými jmény a je mu srdečně jedno, jestli zraňuje něčí city, nebo je netaktní. Všechny domečky ze slámy sfoukne jedním dechem. Na druhou stranou každou bytelnou věc kůň podpoří, dodá jí nadšení a energii a super nápady pustí do života. Geniální období pro všechny nadšence, kteří mají chuť dělat něco nového a zajímavého.
- Nemá smysl brát se moc vážně. V lásce i vztazích obecně vám půjde líp bezstarostnost, hry a uvolněnost. Kůň ale pomůže i lidem na okraji společnosti najít vlastní sílu i cenu, pokud budou ochotni něco sami pro sebe udělat. Na druhou stranu nemilosrdně zničí všechny uplakánky, kteří se spoléhají, že za ně problémy vyřeší někdo jiný.
Pro relaxaci je ideální strávit čas v přírodě
PRAGOS
Na Strži 35
Praha 4 - 14000
Česká Republika
Návštěvy prosíme po email přípravě!