Pragos auto s.r.o. - pragos,škoda,veterán,veteráni,veterány,auta,renovace

Domů
VETERÁNI ŠKODA
 

EET - tradiční česká hysterie


EET = tradiční česká hysterie, navíc těch co by ji měli vítat....
 
EET = vítám jako podnikatel (ale ne ten typický polistopadový typ zvyklý na levárny) JAKO DALŠÍ PROJEV OBRODY A NÁPRAVY NÁRODA.  EET zajistí přiznání příjmů = daní pro nás všechny. Musíme jen koupit kasu za 5000,- a poučit se co s ní. K dobru jsme v gastru dostali jako bonus (to se neví) snížené DPH na výstupu ! tedy 6 % k dobru !
Vidím dost pod povrch dění a jsem nadšen z úžasného ozdravného zákona jednoho za druhým a žasnu, že o nich Češi neví, škoda. Kdo vidí za hranice, ví že u nás zákony nejen v podnikání byly příšerné. 
  
PROČ JE BOJ PROTI EET :
 
1/  TRADIČNÍ ČESKÝ NEGATIVISMUS, OBČŮRÁVÁNÍ, NERESPEKT Kk zákonům, moci, úřadům, nadřízeným, autoritám...
2/  OVLÁDÁNÍ NÁS MÉDII patřícími miliardářům  
3/  OVLÁDÁNÍ NÁS KRIMI-TÝPKY Z POTÁPĚJÍCÍCH SE JACHET, kteří z posledních sil plavou v břečkách
4/  PODNIKATELÉ otrávení, že vše budou přiznávat 
5/  OBČANÉ bojující za nás podnikatele, úplně zblblí z novinářů (dnešním rozkladem) 
6/ NAŠE TRADICE ode zdi ke zdi. Za socialismu nebylo větších vlezdoprdelků Moskvě než nás, sami Sověti nad tím žasli. Po 1989 druhý extrém -  ničivý neoliberalismus (cochcárna) opět jako nikde. Výsledek = po 25 letech budování kapitalismu 60% domácností žije od výplaty k výplatě, stát zadlužen, vše rozprodáno, na důchody šetří již mládež, důchody třeba jen 9000,- (zkuste za to žít) apod.hrůzy, které nikde jinde nejsou ! 
 
Pozitvní je, že letos 2017 vrcholí probouzení všech lidí po 25 letech "komatu" a začínáme žít normálně slušně jako dříve. S úctou k našim předkům i potomkům. Otravné mrzouty nakopněme už někam :-) 

OBECNĚ K DANÍM = vždy jsem platil férově progresivní daň z příjmu např. 26%. Progrese 
je na celém světě. U nás byla navíc velmi mírná. A před pár lety vládnoucí šmejdi udělali maximální limit daní 19% !!!  Tzn. miliardář zaplatí tento symbolický poplatek. A u fyzických osob udělali maximum jen 15% !!!  Totální trapas... To ale národ v podobě ovcí vůbec nechápe !  Jsem pro obnovu samozřejmé daňové progrese. Ale opět vidím bojovat proti této samozřejmosti občany !

Václav Vaněček
PRAGOS
Na Strži 35
Praha 4 - 14000
Česká Republika
Návštěvy prosíme po email přípravě!