Pragos auto s.r.o. - pragos,škoda,veterán,veteráni,veterány,auta,renovace

Domů
VETERÁNI ŠKODA
 

27.5.1942 = LIKVIDACE HEYDRICHA


Nejvyšší a navíc Čechoslováky zlikvidovaný fašistický pohlavár II.sv.války  !!! 

Stále obdivuji těch pár hrdinů, mladých kluků, kteří do toho šli a zabili tuto lidskou zrůdu, navíc v zemi tak podmaněné a rezignované...

Obrovský obdiv patří všem těm civilistům, rodinám, kteří vědomě riskovali životy všech svých členů (a byli opravdu vyvražděni vč. dětí), při té šílené realitě, že udání hrozila od spoluobčanů této země !  Dík patří i pravoslavné církvi, jejíž duchovní i s rodinami byli zavražděni.

VIDEO
   -
nikdy nepochopím, že fašouni dokázali zabíjet děti jako např. tu 14 letou dívku nebo obecně děti jako na fotce dole. Asi jako rodiče bychom se zbláznili a teď si představit ty statisíce podobně náckama utrápených dětí k smrti....

Jsem dost kritický k Česku i Evropě obecně, na jedné straně vyspělá, složitá a kulturní, na druhé straně rozpoutala 2 svět.války a dodnes se ani nedokáže spojit. 
Saint-Exupery - velký (i přes své úzkosti a obavy) dobro a moudro rozsévající, dobrovolně do války jdoucí a sestřelený německým pilotem (obrovským ctitelem tohoto spisovatele, zdrceného z nedávného zjištění koho tehdy sestřelil)  napsal, že  "Evropa zemřela v roce 1914".  
Něco na tom je, ale myslím, že po 2.válce se Evropa znovurodí.  


V.Vaněček

Foto jedné z mnoha obětí nacismu (Španělská synagoga,Praha1)   foto V.V. 

PRAGOS
Na Strži 35
Praha 4 - 14000
Česká Republika
Návštěvy prosíme po email přípravě!