Domů
 

ARCHIV AKCÍ - nové shora

TRADIČNÍ VÝLET DO CHUCHLE S PIKNIKEM - VŠFS + ČLENOVÉ PRAGOS KLUBU  
 

  TRADIČNÍ VÝLET DO CHUCHLE S PIKNIKEM - VŠFS + ČLENOVÉ PRAGOS KLUBU   23.08.2015   
Zast.tram. 12,14,20 "Hlubočepy" = než stoupá na Barrand.sídliště

Zkušený a souvislosti vnímající fajn kamarád Radim Valenčík (proděkan VŠFS) má další milou vycházku, kam nás členy KLUBU PRAGOS POZVAL.

Projdeme pod Barrandovskou skálou, navštívíme největší sprejerskou galerii v Praze, lázněmi v Malé Chuchli, kolem kouzelné studánky, ze které se budeme moci napít, podíváme se do zajímavé přírodní ZOO v Chuchelském háji, navštívíme lesní dětský areál s houpačkami a dalšími atrakcemi.
Pak si na povoleném piknikovém místě opečeme špekáčky (VEMTE I SVÉ) + kytary apod. a prozkoumáme blízké okolí. Jsou zde nádherné výhledy.

Trasa jen 5 km, na bus zastávku do Velké Chuchle (až se budeme vracet) pak je to jen kousek, ale lze se vrátit i přes Barrand. sídliště tramvají. Vytrvalci mohou zůstat až do večera. Bus z Velké Chuchle jede často.

Lze také přijet autem až na piknik cca 15:30 - odbočit na konci Velké Chuchle k lesnímu hřbitovu do lesa na parkoviště (vedle pikniku).

V květnu se výlet s piknikem do Chuchelského háje velmi vydařil. Tak si ho letos zopakujeme. Jde se za každého počasí, psi možní.
Špekáčky a jiné dobroty sebou. Vemte sebou i děti, budou nadšené !

Zdraví Radim Valenčík http://radimvalencik.pise.cz/2620-tradicni-vylet-vsfs-do-chuchle-s-piknikem-23-8.html+
        + Václav Vaněček za PRAGOS KLUB.

Radim Valenčík + PRAGOS KLUB

Václav Vaněček
klub@pragos.cz 736489297